2012. w połowie grudnia znalazłam sposób, aby udać się w podróż. Najpierw myślałam, że szukam osoby towarzyszącej, ale w końcu doszedłem do wniosku, że wolę być sama. Wybrałem cel, mam zarezerwowany bilet na samolot i wyjechałam z miasta i zrobiłem go do domu po kolejnym celem, zacząłem myśleć…wtedy zrozumiałam, że w końcu znalazłam hobby, podróż.

Jak rozwinęła się moja pasja do podróżowania

Jak rozwinęła się moja pasja do podróżowaniaJestem zawsze zainteresowany w podróż, już w szkole podstawowej, tak jak ja byłem. Geografia była jednym z moich ulubionych przedmiotów. Dziesięć lat temu, kiedy został zorganizowany,

aby podróżować w ramach miałem szczęście trzy razy, aby dostać się do Anglii, a następnie do Wenecji, Rzymu i Paryża. Nawet wtedy, byłem ciekaw, o innych krajach, lubię patrzeć na mapę i czytać opisy kraju.

Podróż w celu nowych krajobrazów, miast, zabytków szkolenia, zakup pamięci, otwieranie, doświadczenie, nowi ludzie, kultura, sposób myślenia, styl życia, nudne wyjścia z pętli, osobowość, zdolność do rozwiązywania problemów i rozwoju języków.

W tych dniach w zasadzie wszystko tylko na drogę. Myślę, że wszystko ma zalety i wady. Lubię podobnych zainteresowaniach, ludzi myślących, ale kocham to zbyt, jeśli mi się podoba ja w swój czas i pieniądze. Z partnerem, podróże, zaletą mieszkania w tym, że zawsze jest z kim pogadać, i sprawia, że można czuć się bezpiecznie, ale trzeba dostosować się do innych.

Grupowe-to duża korzyść dla transportu publicznego nieuchronnie i łatwo dostać się do miejsc, gdzie w przeciwnym razie w pojedynkę jest trudne i niebezpieczne, ale do każdego trzeba się dostosować. Oczywiście, celem zależy również od tego, jaki tryb wybierzesz. Ja teraz tylko w Europie, jechałem, i w zasadzie w pojedynkę,

tak jak Europa to nie jest niebezpieczne, dobry transport publiczny, i można tworzyć własne trasy, jak by się chciało. W Ameryce Północnej, Australii i oceanu i niektórych azjatyckich i 1-2 kraju ameryki południowej, bez zbędnych ceregieli, chciałbym podróżować w pojedynkę, poza tym, i towarzysz lub wycieczkę Grupową, którego szukałem.

Myślę, że podróż nie jest tak dużo, że nie może sobie pozwolić. Myślę, że wystarczy trochę odwagi, minimalna znajomość języka i trochę pieniędzy trzeba jednak dodać, odwagi i umiejętności językowe rozwijają się podczas podróży. To o pieniądzach, a rzecz w tym, że świadomie trzeba leczyć, i nie trzeba wydawać wszystkie głupie. Połowa rzeczy wszystko kupić, my naprawdę nie potrzebujemy.

Badania, dotyczące zarówno ekonomista, skończyłam działu handlu i marketingu uniwersytetu . Poprzedni doświadczenie zawodowe (samochodu)w elektronice nabywczej przemysłu w okolicy, mam go, i zdecydowałem, że chcę się z cudzego doświadczenia też będą, więc program erasmus, dzięki 2014. od stycznia na semestr we Włoszech, dom w Rzymie dowiedziałem się, i 2015. i z 4-miesiąc styczeń stażu brałem udział w Lizbonie.

Obecnie 2015. Lipca po zakończeniu Pradze pracuję na stanowisku doradca klienta w amerykańskiej firmie i teraz poza Europą na długą podróż zbieram. 2013. od stycznia przyszłego krajach. Mapa podróży po Sofii. Po pierwsze, prawie w każdym czułem, dokąd jeżdżę, po prostu im więcej kraj, rozumiem, ale w te dni nie ilość, a jakość jest priorytetem, więc tylko w tych krajach, podróżuję, że z jakiegoś powodu uważam, że interesujące.

Jakie kraje zamierzam odwiedzić w niedalekiej przyszłości

Jakie kraje zamierzam odwiedzić w niedalekiej przyszłości

 

Większość z takich miejsc, które chciałabym odwiedzić:

Europa:
Hiszpania: Galicja i Północnej Hiszpanii, wyspy Kanaryjskie
Portugalia: Północ Portugalii, Madery i Azorów
Francja: Korsyka
Włochy: Sardynia, Lombardia, jezioro Garda, jezioro Como
Wielka Brytania: Harry Potter miejsca kręcenia
Irlandia
piesze wycieczki w krajach skandynawskich
Amerykański
USA: Kalifornia, Oregon, Waszyngton, Hawaje, parków narodowych, w zachodniej części
Brazylia: w Portugalii ja bardzo lubię, więc mi się jakoś wydaje, że Brazylia się podoba. Wtedy możesz nie mieć wiele wspólnego w tych dwóch krajach, tylko język, ale zastanawiam się, co by było.
Peru: różnorodne walory przyrodnicze kraju
Chile: bujne, plaże, góry
Ameryka środkowa: plaże
Azji:
Japonia: podróż w najszybszy pociąg na świecie
Hong kong: interesują nowoczesne miasta, wieżowce i, w zasadzie, w bezpośrednim sąsiedztwie natury też są bardzo ładne
Singapur: także w współczesnej atmosferze
Indonezja: natura (plaże, wulkany)
Makau: Makau portugalska kolonia. Widziałem film, który w pełni portugalski atmosferę. W Azji, trochę Portugalii…brzmi całkiem dobrze dla mnie 🙂
Tajwan: tajwański dziewczyna do tej pory na Sycylii spotkałem, który też był bardzo dobry i powiedział, że piękna przyroda Tajwanu.
Filipiny: trochę Hiszpanii w Azji, najpiękniejsze na świecie plaże i dobrzy ludzie też brzmi nieźle…
Birma: kraj, który jeszcze nie przyjęła turystyki
‘Młyny krajów (Uzbekistan, Kazachstan,m Kirgistan) – procent za budynkami i szczególnego naturalnego piękna
Iran
Oman
Oceania:
Australia: piękny kraj, pełen wspaniałych krajobrazów
Nowa Zelandia: piesze wycieczki, przyrody
Afryka:
Republika południowej Afryki: przyroda, zwierzęta