Mam 21 lat, mody i fanów stylu. Byłam małą dziewczynką, ponieważ dbasz, jak wygląd, aby wyrazić siebie, naszą osobowość i nasze samopoczucie. Uważam, że styl to nie ma znaczenia kwestia pieniędzy, i staram się ‘, aby to udowodnić. Oczywiście, tutaj koncentruje się na najważniejszych, ponieważ wszystko ma swoją cenę, ale kreatywność i wyboru praktycznie otwarty dla wszystkich.

Lubię podróżować-to moje hobby, że w styczniu 2013 roku zacząłem na poważnie grać. Od tego czasu w całej Europie, w więcej niż jednym miejscu i odwrócił się, i udało mi się dotrzeć do Południowo-Wschodniej Azji i Australii.

Obecnie  jestem studentem. Stopień po ukończeniu studiów chciałbym uzyskać raport magistra, który teraz jest za granicą możliwość. Ponadto, decydując się na uprawianie sportu, i jestem na diecie. Chcę przekraczać granice tego, co obecnie półmaratonu będzie pracować 2 godziny na wykonanie! 🙂 I w końcu najważniejsze: kocham swoją rodzinę, szczęśliwy związek, i demon, nitroTak, że bardzo mi szczęście!