Być może na tę Wielkanoc pobrałeś do samolotu, w miejscu, gdzie nie można palić, ale nie ma popielniczki i gdzie aterizar i strzelać w nocne loty, muszą przestać czytać, bo w kliknij wyłączyć światło. Jeśli samoloty wy też zastanawialiście się, dlaczego te tajemnice, czytaj dalej, co nam opowiedzieli przedstawiciele linii lotniczych w Hiszpanii.Dlaczego nie ma popielniczki w samolocie, jeśli Palenie jest zabronione w środku?

samolot
Już ponad 15 lat, że hiszpański Rząd zakazał Palenia na wszystkich krajowych trasach. Do tego momentu tylko wolno było w tych, którzy trwać więcej 90 minut -zwykle na wyspach Kanaryjskich-. W zamian, statków powietrznych, nadal popielniczki w łazienkach. Są trzy powody, które tłumaczą to pozorna sprzeczność, i żadna z nich nie jest dowód starożytności samolotów. Pierwszy powód to norm. Federalny Lotnicze zarządzanie USA (FAA) wymaga w dalszym ciągu produkujemy popielniczki w każdej łazience samolotu. Część sprzętu najmniej, bo, po prostu, sprawia, że jest bardziej bezpieczny. Przed możliwością, że pasażer opuszczaj prawo i zdecyduje się palić, to potrzebne miejsce, w którym można wprowadzić bez papierosa, co staje się niebezpieczne. Jeśli można wrzucić do kosza, ryzykujesz spalenie papieru na przechowywanie w swoje wnętrze, “chociaż wiele z nich jest wyposażony w urządzenie, które zapobiega tego rodzaju zdarzeń” – powiedział w Vernerepresentantes linii lotniczych Hiszpanii.

Innym z powodów jest związany z projektem samolot. Jak “Boeing”, jak Airbus, są modele samolotów, pracowników firmy na całym świecie. Każda linia lotnicza oraz kraje mają przepisy i akty prawne różnych, dlatego, że samoloty muszą spełniać standard i wspólny dla nich wszystkich.Trzeci powód opiera się na wygodę producenta. “Każdy element samolotu ma certyfikat z konkretnym dokumentem, i redukcja jednego z nich pociąga za sobą zainwestować taką ilość czasu i pieniędzy, że producenci nie kompensuje” – tłumaczą przedstawiciele firmy “lot”.Niebezpieczeństwo palenia w samolotach osiąga bagażu przewożonego w ładowniach. W ostatnich latach, pożary na lotniskach w USA, związane z e-papierosy przewożone w bagażu były przyczyną wielu skarg w odniesieniu do producentów tych urządzeń, wyjaśniał w ubiegłym miesiącu dziennik Times. W prawie wszystkich przypadkach, cygaro, zapalił się przypadkowo i wybuchu baterii перегретую spowodował ogień.

Nowoczesne Samoloty

W Hiszpanii, nie można oddać elektroniczne papierosy, jak materiał wybuchowy, według odzwierciedla przepisy, Air Europa. Organizacji Lotnictwa Cywilnego (ICAO) zakazała przewozić elektroniczne papierosy w bagażu w bagażniku, ale tak będzie mógł prowadzić ich w kabinie samolotu (bez ich wykorzystania ani recargarlos), wyjaśnia, Iberia.Dlaczego samoloty powinniśmy wspierać szyby boczne podniesione podczas depegue i lądowania?Użytkownik sieci społecznej Quora zadał to pytanie, kilka tygodni temu, i odpowiedź była bardzo szczegółowy. Z punktu widzenia bezpieczeństwa, te dwa krytyczne momenty lotu, tak, że w mało prawdopodobnym przypadku, jeśli trzeba zwolnić samolot, stewardess, musi to zrobić w ciągu 90 sekund. Do tego potrzebna jest maksymalna widoczność, może i mieć możliwość obserwować, co dzieje się na zewnątrz, dlatego w takiej sytuacji nie należy tracić czasu na podnoszenie szyb, bo liczy się każda sekunda.

Dlaczego gasną światła na starty i lądowania w nocnych lotach?Sytuacja ta prowadzi nas do kwestii inaczej. W nocne loty, zmniejsza się jasność światła prawie do wyłączenia w całości, z tego samego powodu, dla widoczności, a nie ze względów samoloty oszczędności energii. Przyzwyczaić oczy od pasażerów na brak światła, dostosowując się w ten sposób naturalne światło na zewnątrz, pomaga zdolność do reagowania w przypadku ewakuacji bardziej skuteczna i szybka. Ponadto, brak światła w pomieszczeniu pomoże załogi lepiej obserwować, co dzieje się na zewnątrz.